کابینت مدرن تعریف جدیدی از دکوراسیون منزل است که کابینت چوب جزوی از آن می باشد. دوران کابینت‌های مستطیلی و درب‌های لولایی بارنگ‌های انحصاری، مدت‌ها است که به سر آمده، مرز بین دکوراسیون فضاهای پذیرایی و نشیمن و آشپزخانه هرروز باریک‌تر و باریک‌تر می‌شود.

عدم تفید به همگونی ابعاد در ارتفاع و عرض و عمق با ترکیب انواع شعف و باکس و نورپردازی‌های غیرمستقیم و خلاقانه در بخش طراحی؛ دانش فنی و شناخت متریال ها و انواع و اقسام یراق در بخش سرپرستی اجرا؛ تسلط در ساخت طرح‌های انتزاعی و هنر تبدیل طرح تأییدشده به سازه‌ی چوبی و یا مشتقات چوب ( مانند ام دی اف ) در بخش سرپرستی تولید و درنهایت نصب حرفه‌ای محصول نهایی یک گروه حرفه‌ای را می‌طلبد.

دپارتمان کابینت “دکوپازل” مدعی است که با در اختیار داشتن گروهی کامل از متخصصان و دانش‌آموختگان این صنعت، توانایی خلق هر اثر هنری و تبدیل آن به واقعیت را به‌عنوان بخشی از دکوراسیون داخلی منزل شما دارد.

کابینت کلاسیک :

صدِ های قبل، کابینت آشپزخانه مختص خانه‌های اعیانی و اقشار ثروتمند بود و تنها متر یال مصرفی برای ساخت کابینت، چوب بود. با فراگیر شدن استفاده از کابینت، ساخت ارزان‌تر به استفاده از فلز و در نهایت به ام دی اف رسیده است.

اما همچنان طرح‌های کلاسیک که طرح لاک چری محسوب می‌شود طرفداران زیادی دارد. برخی با همان متر یال چوب و برخی طرح‌های شبیه به چوب که ابزار کارهای چوبی را از طریق سیان سی روی‌ام دی اف اجرا می‌کنند و سپس لایه‌ای پی‌وی‌سی با طرح‌های چوب روی‌ام دی اف وکیوم می‌شود.

اجرای کابینت هایگلاس توسط دکوپازل کلاسیک نمی‌تواند اجرایی سرسری و بدون بررسی‌های قبلی باشد. نیاز است دکوراسیون کل خانه و حتی نمای ساختمان، ابعاد ساختمان، نورگیری، ابعاد آشپزخانه، رنگ قالب اکس سوری و رنگ و دیوارها و کف و سقف بررسی شوند، چیدمان کابینت‌ها در سبک کلاسیک باید از یک سری قواعد هندسی تبعیت کند و …

دپارتمان کابینت وکیوم دکوپازل بادانش فنی و تجربه بالا و بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته و همچنین استخدام نجاران خبره، مجری بهترین کابینت‌های کلاسیک (چوب، روکش چوب)  در سطح تهران و حتی ایران می‌باشد.

محصولات کابینت دکوپازل با دو پکیچ ارائه میشود.

A-Grade

  • یراق به لوم یا صامت + MDF با بهترین برندها از کشورهای اروپایی.
  • طراحی V-Ray با در نظر گرفتن کوچک‌ترین نکات.
  • گارانتی یک ساله بعد از نصب محصول، بازدید و بررسی محصول.
  • این پکیج اکیپت نصب و تولید جداگانه‌ای دارد و واحد QC به‌صورت مستمر بر کل فرآیند نظارت دارد

.B-Grade

یراق درجه ۱ از ایران و چین (بالاترین قیمت در میان هم‌رده خود) – برترین برندهای MDF از ایران، ترکیه، مالزی، تایلند و… طراحی سه بعدی کابینت دکوپازل بازدید کارشناس QC در حین تولید و پس از نصب.

منبع : http://zirgozardownload.ir/%da%a9%d8%a7%d8%a8%db%8c%d9%86%d8%aa-%da%86%d9%88%d8%a8/18/